ایمیل:

 تلفن‌ تماس:

 [email protected]

 

021-33111041

 

تاریخچه بلبرینگ skf

   

 4   Copy (2)

 

از یک موضوع ساده ولی راه حل الهام بخش تا مشکلات ناهماهنگی و نا منظمی در یک نساجی در سوئد و 15 کارمند در سال 1907میلادی ، skf شروع به تبدیل شدن به رهبر دانش صنعتی جهان در زمینه بلبرینگ شد آنچه اکنون شاهدیم.

پس از سالها اس کا اف ایمان آورد به مهارتش در تولید انواع بلبرینگ وهمچنین آن را به کاسه نمد ها،مکاترونیک ها،خدمات بلبرینگ و سیستم های روان کاری و روغن کاری توسعه داد. شبکه فنی skf شامل 46000 هزار کارمند مجرب، 15000هزار نفر شریک توزیع کننده محصولات و بلبرینگ های متنوع، دفتر فروش بلبرینگ و خدمات آن در بیش از ۱۳۰ کشور بعلاوه  تعداد رو به رشد کارخانه های skf در سرتاسر جهان می شود.

SKFبا توجه به تجربه خود در بیش از چهل صنعت دست دارد و این بر پایه دانش شرایط واقعی کارمندان ماهر خود است. بعلاوه مهارت های جهانی و همکاران تحصیل کرده دانشگاهی که پیشگام در تحقیقات نظری پیشرفته و توسعه در رشته های سایش شناسی،نظارت بر وضعیت، مدیریت دارایی و نظریه عمر بلبرینگ از این شرکت یک شریک تجاری قابل اعتماد ساخته است. تعهد skfدر پیشرفت مداوم و توسعه کمک می کند مشتریان طلایه دار این برند باشند.

آرتافیدار با توجه به نیاز بارز صنعت داخلی اقدام به خرید و واردات skf به صورت مستقیم از نمایندگی های ترکیه کرده است. مفتخریم اعتبار ما در صحت و اصلی بودن بلبرینگ های وارداتی باعث ایجاد اعتمادی دو طرفه با مشتریانمان شده است.

تماس با ما

 021-33530870

09120214232

 [email protected]

 تهران - خیابان امیرکبیر- کوچه ناظم الاطبإ جنوبی

پاساژ مشرقی - طبقه اول- پلاک3

skype icon 1 Instagram logo 1   fb 1 Telegram logo

تمامی حقوق محفوظ است

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت توسط نونگار